SPECIAL WORLD FORCE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


This is a brotherhood of power, honor & loyalty!!!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Give good reason

Go down 
AuthorMessage
zoransoh




Posts : 3
Join date : 2009-02-15
Age : 57
Location : Ohrid

Give good reason Empty
PostSubject: Give good reason   Give good reason Empty20th March 2010, 15:08

Make it good
Back to top Go down
http://www.gametracker.com/zoransoh/
marko.es
Guest




Give good reason Empty
PostSubject: Re: Give good reason   Give good reason Empty5th June 2010, 15:15

Pozdrav Zorane,

Celo jutro sam igrao kod vas na BF2 serveru i na kraju sam dobio ban od administratora uniqua - tako nesto.
Moj nick je HuMbA! [YUG]-EsCaPe.

Razlog zbog kojeg sam banovan je sto sam usao u tudji (kineski) helikopter na refineriji i polupao sa njime avione (j10).
Takodje, pre toga sam jednom bio kikovan od strane istog administratora jer sam ga nekoliko puta ubio iz helikoptera tako sto sam koristio seatswitch (server je tada bio relativno prazan - po par ljudi na obje strane i nisam imao sa kime da letim, a koliko znam ti si rekao da je to dozvoljeno kad ima malo ljudi)

Vec desetak dana skoro svako vece moje drustvance i ja igramo na vasem serveru (SRBIJA dragan011, [YUG]-Danilo, HarryCalahan.44, Djosla023, Bole023, spetcnaz023, Graba-NBG...i jos par njih) i uvek postujemo pravila i administratore (osim sto ja ponekad radim seatswitch kad nema nikoga)

Pomenuti administrator (uniqua) je ocito ima neki problem samnom i molio bih te da porazgovaras sa njim i vidis u cemu je stvar.
Sto se mene tice, ako zelite neka ban ostane ako mislite da treba, ali to onda za vas znaci da cemo mi verovatno igrati na nekom drugom serveru posto je uvek cilj da igramo svi zajedno.

Pozdrav
Marko
Back to top Go down
zoransoh




Posts : 3
Join date : 2009-02-15
Age : 57
Location : Ohrid

Give good reason Empty
PostSubject: Ban je skinut   Give good reason Empty17th July 2010, 04:05

Ban je skinut uvek si dobro doso na nasem serveru Smile
Back to top Go down
http://www.gametracker.com/zoransoh/
Sponsored content





Give good reason Empty
PostSubject: Re: Give good reason   Give good reason Empty

Back to top Go down
 
Give good reason
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
SPECIAL WORLD FORCE :: Banned area-
Jump to: